​Польща та Україна відновлять міжурядові консультації, під час яких обговорять тему сільського господарства

Прем’єр-міністр Польщі оголосив, що знову будуть організовані повномасштабні польсько-українські міжурядові консультації. На прес-конференції після засідання уряду Дональд Туск нагадав, що регулярні зустрічі в такому форматі вже проводилися перед Євро-2012, повідомляє Польське радіо.

За його словами, під час відновлених консультацій обговорять, серед іншого, тему сільського господарства:

«Ми повертаємось до цієї практики. Найближчі такі зустрічі відбудуться у Варшаві у другій половині березня. Так ми попередньо домовились із прем’єром та президентом України. Нам треба добре підготуватись до цих розмов. Це також не в останню чергу пов’язано із протестами фермерів. Нам важливо напрацювати такі варіанти із українською стороно, щоб нашим виробникам та аграріям не загрожувала хвиля продуктів з України».

Прем'єр-міністр також згадав інфраструктуру та військову співпрацю. Наразі Польща надала Україні приблизно 40 пакетів підтримки на загальну суму 3,5 мільярда євро.

Дональд Туск. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.