​Макрон відклав свій візит до України «з міркувань безпеки», засідання французько-української ділової ради також не відбудеться


Президент Франції Емманюель Макрон, за інформацією журналу Challenges, відклав попередньо заплановану на 13—14 лютого поїздку до України. Візит президента Франції Еммануеля Макрона в Україну відкладено з міркувань безпеки.

Засідання французько-української ділової ради, заплановане бізнес-організацією «Medef International», також не відбудеться, повідомляє Польське радіо.

За інформацією Challenges, Макрон мав поїхати до Одеси, а потім вирушити до Києва. Планували, що французький президент оголосить про створення фонду у 200 мільйонів євро, які будуть виплачувати як пожертвування для цивільних проєктів.

Наприкінці січня цього року Макрон оголосив, що відвідає Україну у лютому, але не уточнив дату візиту. Раніше президент Франції був у Києві в червні 2022 року, тоді його супроводжували канцлер Німеччини Олаф Шольц і тодішній прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі.

Фото pxhere.comКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.