​Макрон відклав свій візит до України «з міркувань безпеки», засідання французько-української ділової ради також не відбудеться


Президент Франції Емманюель Макрон, за інформацією журналу Challenges, відклав попередньо заплановану на 13—14 лютого поїздку до України. Візит президента Франції Еммануеля Макрона в Україну відкладено з міркувань безпеки.

Засідання французько-української ділової ради, заплановане бізнес-організацією «Medef International», також не відбудеться, повідомляє Польське радіо.

За інформацією Challenges, Макрон мав поїхати до Одеси, а потім вирушити до Києва. Планували, що французький президент оголосить про створення фонду у 200 мільйонів євро, які будуть виплачувати як пожертвування для цивільних проєктів.

Наприкінці січня цього року Макрон оголосив, що відвідає Україну у лютому, але не уточнив дату візиту. Раніше президент Франції був у Києві в червні 2022 року, тоді його супроводжували канцлер Німеччини Олаф Шольц і тодішній прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг этой ночью атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед». Пуски БпЛА производились с мыса Чауда (Крым) и Приморско-Ахтарска (рф)

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.