Учасники саміту Тримор’я у Варшаві прийняли декларацію, де йдеться про Україну та справедливий мир
- Подробиці
- Опубліковано 30.04.2025 11:59
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2683

Прийняття спільної декларації завершило десятий ювілейний саміт Ініціативи трьох морів. Саміт відбувався у Варшаві, а господарем зустрічі був президент Польщі Анджей Дуда. Після зустрічі він заявив, що декларація засуджує напад росії на Україну та схваллено бажання продовжувати підтримку України, повідомляє Польське радіо.
«Ми однозначно засуджуємо російську агресію проти України. Очікуємо, що війна закінчиться справедливим і тривалим миром, який також забезпечить безпеку та можливості спокійного розвитку нашої частини Європи, нашим громадянам тут», — сказав Анджей Дуда.
Прем'єр-міністр хорватського уряду також звернув увагу на питання політичної ізоляції з боку кремля. Андрей Пленкович сказав, що не можна винагороджувати агресора.
«Ми повинні принципово підтримувати Україну та українську націю, яка мужньо бореться за свою свободу вже ось три з половиною роки, а також за міжнародне право, міжнародний порядок і безпеку всієї Європи. І ми сподіваємося, що настане мир, заснований на справедливих принципах, а не такий, який і надалі буде несправедливим і сприятиме тому, хто вчинив агресію», — висловив сподівання Андрей Пленкович.
Представники 23 країн взяли участь у Варшавському саміті Ініціативи трьох морів.
Перед обговоренням було оголошено, що країнами-партнерами формату є Туреччина та Іспанія. Наступного року саміт прийматиме влада Хорватії.
Анджей Дуда (в центрі), Гітанас Науседа (ліворуч) та Андрей Пленкович (праворуч). Фото РАР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.11.2025 09:10
Збито та подавлено 139 ворожих БпПЛА16.11.2025 09:03
860 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада


Коментарі