Томенко заявив, що рішення про включення мовного закону до порядку денного не було ухвалено

tom litvin

 
Микола Томенко закликає спікера парламенту Володимира Литвина не йти у відставку, а зупинити процес підписання мовного закону. Про це він заявив на брифінгу, повідомляє byut.com.ua.


«Сьогодні, якщо ми хочемо захистити національні інтереси України, державну українську мову, найперше, що треба зробити, - не підписати закон про мови», - переконаний Томенко. Політик вважає, що «завдання і місія Литвина у тому, щоб зупинити подальше просування цього неконституційного законопроекту, а далі приймати рішення йти у відставку чи ні».

Микола Томенко нагадав, що під час ухвалення мовного закону було порушено цілу низку приписів Регламенту ВР, зокрема, Погоджувальна рада лідерів фракцій і комітетів ухвалила рішення не розглядати цей законопроект; документ не був розглянутий профільним комітетом ВР; не розглянуті поправки, яких було понад дві тисячі.

Окрім того, за словами Томенка, якщо подивитись стенограму вчорашнього засідання, то рішення про включення цього законопроекту до порядку денного так і не було ухвалено.

«Я вже не кажу про бандитські методи, коли не лише моєю карткою, а й іншими чужими картками було проголосовано цей закон. Ну, на бандитському сходняку так можна голосувати, а у Верховній Раді України - це ганьба, яку вже вона не змиє, і тому чим швидше цей парламент припинить свою діяльність, тим краще буде і для парламенту, і для депутатів, і для країни», - заявив Микола Томенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.