Нескликання позачергової сесії не перешкодить діям опозиції, запевняють в «УДАРі»

rada nesklikannya

 
У четвер, 31 січня, у Верховній Раді відбудуться збори народних депутатів трьох опозиційних фракцій. Опозиція обговорить питання, що виносила на позачергову сесію, яку голова Верховної Ради відмовився скликати, - заявили в партії «УДАР», повідомляє прес-служба «УДАРу».


Також народні депутати розглянуть і питання щодо включення до порядку денного наступної сесії парламенту ініціативи «УДАРу» про висловлення недовіри спікеру Рибаку.

«В умовах, коли законні вимоги опозиції ігнорують, ми не збираємося відмовлятися від дій. Питання, які ми порушуємо, є важливими і актуальними не лише для депутатів, а й для всього суспільства. Оскільки йдеться про перетворення України на поліцейську державу, де нехтують правами людини, де закон підміняється сваволею влади і де жоден громадянин не може почуватися в безпеці», - підкреслив заступник голови партії «УДАР» Віталій Ковальчук.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.