Верховная Рада все-таки назначила судей Конституционного Суда

naznach sudey

 
Соответствующие решения были приняты тайным голосованием, правда, со второй попытки. Первое голосование провалилось, как пояснил голова ВР Александр Турчинов, по «техническим причинам», сообщают «Конфликты и законы».


В частности, судьями КС были назначены Сергей Сас (257 голосов при необходимых 226), Станислав Шевчук (244 голоса), Николай Мельник (245 голосов) и Игорь Слиденко (239 голосов).

Владимир Стретович, предлагаемый на должность судьи КС,  не набрал необходимое количество голосов, за него отдали голоса 203 депутата. Всего в голосовании взяли участие 268 депутатов.

В сессионном зале четыре новоназначенных судей КС приняли присягу.

Сергей Сас сложил депутатские полномочия.

Парламентарии поприветствовали новых судей аплодисментами.

Напомним, 24 февраля Рада уволила председателя Конституционного Суда Вячеслава Овчаренко, а также судей КС Анатолия Головина, Михаила Колоса, Марию Маркуш и Александра Пасенюка - за нарушение присяги судей.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.