Палатний: ВР повинна невідкладно ухвалити закон, який унеможливить рейдерські атаки на дитячі табори

plenar zasidan

 
Верховна Рада України повинна невідкладно ухвалити закон, який унеможливить рейдерські атаки на дитячий центр «Молода гвардія». Про це заявив народний депутат від «УДАРу», голова комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний під час погоджувальної ради керівників фракцій та комітетів у Верховній Раді, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


Зокрема, за словами Палатного, йдеться про проект закону «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія». Він наголосив, що ухвалення цього закону дозволить отримати дитячому центру акт на землю і убезпечить його від усіх рейдерських атак. «Після анексії Криму у нас є лише один всеукраїнський дитячий оздоровчий центр – «Молода гвардія». Цього року в ньому відпочили тисячі дітей і тому важливо відгородити його від будь-яких атак», - додав Артур Палатний.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.