Нардеп про український парламент: «Пігмеї, політичні пігмеї!»

pigmei

 
В парламенті година запитань до уряду. На екрані знову якісь мультики. Віце-прем'єр Зубко з парламентської трибуни солодко співає про налагодження співпраці з Іраном і делегування владних повноважень на місця...


В залі не більше 150 народних депутатів. В залі страшний шум. Депутати не слухають доповідача, а просто розмовляють між собою.

Вірно вчора сказав про сьогоднішніх парламентарів Лідер Радикальної партії Олег Ляшко: «пігмеї, політичні пігмеї!»

Про яку якість в роботі уряду може йти мова? Про яку відповідальність уряду ви говорите?

Базар, а не парламент! Бариги, а не парламентарі!

Лише декілька десятків народних депутатів і серед них радикали сидять на місцях, слухаючи доповідача.

Наразі для більшості депутатів година запитань для уряду чудова можливість щось повирішувати з міністрами.

В п'ятницю зранку зал Верховної Ради нагадує товарно-сир’єву біржу, а не парламент європейської держави.

Ігор Мосійчук, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.