Пленарне засідання Верховної Ради України 13 квітня 2016 року

13vr 04

 
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман перед відкриттям ранкового засідання зазначив, що «ситуація надзвичайно є складною, і тому приходить той момент, коли треба брати на себе відповідальність».


В.Гройсман висловив глибоку віру у те, що спільна відповідальність буде мати успіх. «Ми будемо вірою і правдою робити свою справу. І я переконаний у тому, що усі виклики у країні будуть подолані, а ситуація у країні буде стабілізована», - підкреслив він.

Голова Верховної Ради України повідомив, що у вівторок відбулися консультації з лідерами фракцій Верховної Ради щодо формування складу нового Кабінету Міністрів України. «Ми вийшли на той формат, який може бути прийнятним, відповідальним і дозволить вивести країну з кризи, в якій ми сьогодні знаходимося», - поінформував він.

В.Гройсман також зауважив, що сьогодні відбудуться збори Коаліції Парламенту для обговорення та підготовки до голосування щодо формування Кабінету Міністрів у четвер, а також затвердження Програми дій Уряду та зміни керівництва Верховної Ради України.

В.Гройсман після реєстрації народних депутатів відкрив ранкове засідання.

Після закінчення виступів пленарне засідання вів Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій.

Парламентарії приступили до розгляду питань порядку денного.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи».

Верховна Рада України схвалила Рекомендації парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи».

У Рекомендаціях парламентських слухань систематизовані та враховані пропозиції народних депутатів України, центральних і місцевих органів виконавчої влади, Національної академії наук України, національних галузевих академій наук, наукових установ та громадських організацій, які були висловлені 16 березня 2016 року на цих парламентських слуханнях.

Постановою Кабінету Міністрів України доручено до 1 жовтня 2016 року поінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи».

Проект Постанови зареєстровано за №4369.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу».

Постановою схвалено Рекомендації парламентських слухань на тему: «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу».

Кабінету Міністрів України до 15 червня 2016 року потрібно проінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій парламентських слухань, схвалених цією Постановою.

Відповідний проект зареєстровано за №4044.

Прийнято Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху».

Верховна Рада України схвалила Рекомендації парламентських слухань на тему: «Стан і перспективи забезпечення в Україні безпеки дорожнього руху» та доручила Кабінету Міністрів України до 1 травня 2016 року поінформувати Верховну Раду України про стан реалізації Рекомендацій.

У Рекомендаціях парламентських слухань враховані та систематизовані пропозиції народних депутатів України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, представників міжнародних та громадських організацій, що були висловлені 23 грудня 2015 року на парламентських слуханнях.

Проект Постанови зареєстровано за №4129.

Прийнято Постанову «Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні».

Вирішено провести парламентські слухання на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні» 18 травня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України.

Також вирішено, зокрема:

Кабінету Міністрів України до 25 квітня 2016 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання;

Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань;

запросити для участі в парламентських слуханнях керівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, правоохоронних органів, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних громадських та міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.

Відповідний проект зареєстровано за №4250.

Прийнято Постанову «Про Заяву Верховної Ради України з нагоди 10-річчя ратифікації Україною Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну».

Верховна Рада затвердила Заяву Верховної Ради України з нагоди 10-річчя ратифікації Україною Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну.

Народні депутати доручили Голові Верховної Ради України направити текст Заяви до Секретаріату Рамкової Конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну та Генерального директора Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Відповідний проект зареєстровано за №4119.

Після чого перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій закрив ранкове засідання, повідомляє Інформаційне управління ВР України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.