​Завершилася восьма сесія Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. У сесійній залі присутні члени Кабінету міністрів на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Розпочалася «година запитань до Уряду». Урядовці відповіли на запитання депутатських фракцій і народних депутатів.


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив перед народними депутатами.

Володимир Гройсман подякував депутатським фракціям за підтримку Уряду і його ініціатив у сесійному залі.

На цьому «година запитань до Уряду» завершилася.

Головуючий запропонував включити до порядку денного для прийняти рішення законопроектів за №№8487, 8487-1, 8488, 8488-1, 8362.

Народні депутати підтримали пропозицію.

Парламентарії розглянули включені до порядку денного сесії законопроекти.

Прийнято проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».

Законопроектом пропонується:

- запровадити нову модель оподаткування акцизним податком легкових моторних транспортних засобів.

У запропонованій системі відбудеться зміна оподаткування одиниці об'єму двигуна транспортного засобу на оподаткування одиниці легкового транспортного засобу.

Запропоновано встановити базові ставки акцизного податку для нового легкового транспортного засобу з бензиновим двигуном об'ємом 1000 куб. см у розмірі 50 євро за одиницю та для нового легкового транспортного засобу з дизельним двигуном об'ємом 1000 куб. см у розмірі 75 євро за одиницю.

Визначення акцизного податку для кожного легкового транспортного засобу здійснюватиметься шляхом застосування до базових ставок акцизного податку коефіцієнтів.

Один коефіцієнт визначатиметься діленням об'єму циліндрів двигуна внутрішнього згоряння відповідного транспортного засобу в куб. см на 1000 куб. см.

Другий коефіцієнт дорівнюватиме кількості повних календарних років з року, наступного за роком виробництва відповідного транспортного засобу, до року визначення ставки податку (для нових транспортних засобів та транспортних засобів, що використовувалися до одного повного календарного року, коефіцієнт дорівнює 1);

- встановити ставку для електричних легкових транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома), у розмірі 1 євро за 1 кВт ємності електричного акумулятора. Сьогодні ставка складає 109,129 євро за одиницю транспортного засобу;

- встановити ставку податку для гібридних легкових транспортних засобів у розмірі 100 євро за 1 одиницю. Сьогодні ставка складає 109,129 євро за одиницю транспортного засобу;

- скасувати оподаткування акцизним податком кузовів для легкових транспортних засобів. Сьогодні ставка для нових кузовів складає 218 євро за одиницю та 872 євро для кузовів, що використовувалися;

- скасувати тимчасово встановлені (до 31 грудня 2018 року) особливості оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, вироблених після 1 січня 2010 року;

- привести термінологію, що використовується у Податковому кодексі України при реєстрації транспортних засобів, у відповідність із Законом України «Про Національну поліцію».

Проект Закону зареєстровано за №8487.

Прийнято проект Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Законопроектом пропонується розширити умови, які є підставою для подовження попередньо встановленого строку тимчасового ввезення транспортних засобів комерційного призначення, а саме зберігання таких транспортних засобів під митним контролем, здійснення інших операцій з такими транспортними засобами у випадках, передбачених Митним кодексом України.

Проектом пропонується встановити що:

митне оформлення транспортних засобів може здійснюватися у будь-якому органі доходів і зборів України з пред’явленням їх цьому органу;

додаткові умови тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів, а саме: тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами транспортних засобів особистого користування у кількості більше однієї одиниці дозволяється за умови застосування до них заходів гарантування;

тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України транспортних засобів комерційного призначення при виконанні ними своїх обов’язків за укладеними трудовими договорами із підприємствами-нерезидентами, що підтверджується документами відповідних компетентних органів країни реєстрації підприємства-нерезидента, дозволяється на строк до 10 діб із застосуванням до них заходів гарантування тощо;

транспортні засоби особистого користування, тимчасово ввезені на митну територію України громадянами більш як на 30 днів, підлягають державній реєстрації тощо.

Відповідні зміни передбачається внести до Митного кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України «Про державну прикордонну службу України», «Про дорожній рух», «Про Національну поліцію», «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів».

Проект Закону зареєстровано за №8488.

Народні депутати не підтримали пропозицію головуючого про включення до порядку денного проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом №7390.

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі».

Законом збільшено на 2800 млн. гривень видаткову частину Державного бюджету України на 2018 рік з метою збільшення видатків Міністерству енергетики та вугільної промисловості України на фінансування бюджетної програми «здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» (код 1101590), а саме: придбання обладнання для очисних вибоїв; придбання обладнання для прохідницьких вибоїв; придбання стаціонарного обладнання; забезпечення фонду оплати праці.

Відповідні зміни внесено до ст. 1 Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» та додатка № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2018 рік», затвердженого Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Проект Закону зареєстровано за №8362.

Народні депутати не підтримали пропозицію головуючого про розгляд питання про усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування» та включення до порядку денного проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом № 7390.

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що сьогодні у російській колонії зустрічає свій п’ятий день народження у неволі український режисер Олег Сенцов.

І.Геращенко надала слово для виступу Голові Верховної Ради України Андрію Парубію.

Голова Верховної Ради України підбив підсумки восьмої сесії.

У сесійній залі прозвучав Державний Гімн України.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив восьму сесію закритою.

Наступна дев’ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання розпочнеться 4 вересня 2018 року.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.