​Пленарне засідання Верховної Ради України 3 жовтня 2018 року

Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове пленарне засідання. Головуючий надав слово народним депутатам, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями. Із заявою від двох фракцій виступив представник фракції «Самопоміч» Є.Соболєв.


Після закінчення виступів і оголошення заяви від фракцій парламентарії приступили до розгляду питань ратифікації.

Вони розглянули проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця») між Україною та Європейським інвестиційним банком №0186.

234 голосами «за» законопроект прийнято в цілому.

Прийнято Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ПАТ «Укрзалізниця») між Україною та Європейським інвестиційним банком».

Верховна Рада України ратифікувала Фінансову угоду (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури ПАТ «Укрзалізниця») між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписану 19 грудня 2016 року у м. Брюссель, яка набирає чинності з дати набрання чинності цим Законом.

Ратифікація Фінансової угоди дозволить залучити фінансові ресурси у розмірі 150 млн. євро для реалізації проекту «Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка». Проект передбачає будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв'язку на напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка, що дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час здійснення перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати.

Проект Закону зареєстровано за №0186.

За результатами голосування відхилено проект Закону про ратифікацію Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій між Урядом України та Урядом Держави Катар №0197.

Головуючий надав слово учителю фізики Паулю Пшенічці, який у виступі торкнувся теми проблем освіти.

«Проблеми освіти повинні нас не тільки хвилювати, а й тривожити», - наголосив він у виступі і закликав народних депутатів прийняти програму розвитку освіти.

А.Парубій нагадав, що Пауль Пшенічка був визнаний найкращим учителем в Україні. Він зазначив, що слова, які зараз прозвучали у Верховній Раді, зроблять парламентаріїв ще більш відповідальними щодо реформ в системі освіти і виховання дітей.

Народні депутати розглянули проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України №9101.

Рішення щодо проекту постанови буде прийнято на наступних засіданнях.

Парламентарії повторно розглянули два Закони з пропозиціями Президента України - «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням» №2292 і «Про внесення зміни до статті 93 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо вдосконалення гарантій права засуджених на відбування покарання за місцем проживання до засудження або за місцем постійного проживання близьких родичів» №2253а.

Вони підтримали пропозиції Президента про відхилення цих законів.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР Країни

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.