​Пленарне засідання Верховної Ради України 14 квітня 2021 року

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив пленарне засідання. Головуючий надав слово народним депутатам для виступів з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.


Після закінчення виступів народні депутати продовжили розглядати правки до законопроекту про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин №2194.

Автори пропонували підтримати їхні відхилені правки стосовно того, що: «власники земельних ділянок та землекористувачі не мають права здійснювати зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок без спеціального дозволу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, крім деяких випадків; доповнення частини першої статті 186 Земельного кодексу, згідно з яким: «додаткового погодження відповідними сільськими, селищними, міськими радами та районною державною адміністрацією потребують землі району, якщо щодо них необхідне розроблення схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель»; залишення у чинній редакції абзацу першого частини 3 статті 186 Земельного кодексу, яким передбачено, що «проекти землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів погоджуються в обов’язковому порядку територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, та структурним підрозділом відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері містобудування та архітектури…»; що «поділ, об’єднання земельної ділянки, що перебуває у заставі, здійснюється за згодою заставодержателя та заставодавателя»; що «технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель затверджується власником (розпорядником) земельних ділянок за погодженням з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин»; доповнення статті 186 Земельного кодексу частиною, згідно з якою «робочі проекти землеустрою підлягають погодженню територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим у сфері охорони навколишнього природного середовища, структурним підрозділом відповідної обласної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації у сфері охорони навколишнього природного середовища»; доповнення статті 186 Земельного кодексу, яким передбачено, що «у разі якщо на підставі матеріалів інвентаризації здійснюються формування земельних ділянок за рахунок земель державної та комунальної власності, визначення їх угідь, а також віднесення таких земельних ділянок до певних категорій, технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель погоджується в порядку, встановленому Земельним кодексом».

За результатами голосування усі правки, як ставилися на голосування на їх підтвердження, не були підтримані.

Загалом розглянуто 1690 правок з 3128-ми порівняльної таблиці законопроекту.

Головуючий оголосив перерву у засіданні до 13-ї години.

Автори після закінчення перерви, продовжуючи розгляд законопроекту №2194, наполягали поставити на голосування на підтвердження правки щодо: викладення у новій редакції статті 190. «Громадський контроль за використанням та охороною земель» Земельного кодексу; виключення пунктів з Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу; викладення у новій редакції статей 52, 53, 53-3 і 53-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення; залишення у чинній редакції частини другої статті 55 Кодексу України про адміністративні правопорушення; нової редакції статті 188-5. «Невиконання законних розпоряджень чи приписів посадових осіб органів, які здійснюють державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів, радіаційної безпеки або охорону природних ресурсів» Кодексу України про адміністративні правопорушення тощо.

Усі правки не були підтримані.

Народні депутати загалом розглянули 1831 правку з 3128-ми порівняльної таблиці законопроекту.

Розгляд правок до проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин №2194 буде продовжено на наступному засіданні.

Головуючий закрив пленарне засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото golos.com.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.