Влада Криму планує дерибан заповідних територій (документ)

deriban krimu1

 

В.О.Голови самопроголошеної Республіки Крим С.Аксенов збирається на свій розсуд вирішити, які заповідні території в Криму залишити, а які скасувати. Про це він написав у своєму листі від 11.06.2014 року Міністру природних ресурсів і екології РФ.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Національного екологічного центру України (НЕЦУ).


Замість затвердження списку наявних заповідних територій півострова, кримська влада планує провести їх обстеження і лише тоді - затвердити перелік тих, які буде вирішено залишити. Хто буде проводити обстеження і головне - для чого - не пояснюється.

Нагадуємо, що анексія Криму ставить під загрозу знищення третини українських заповідників, що розміщуються саме на території півострова http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/separatysty-znyschuyut-zapovidnyky-infohrafika/. Адміністрації всіх заповідників підпорядковані державними установами України: Міністерство природи України (Казантипський та Опукський природні заповідники (далі - ПЗ), національний природний парк «Чарівна Гавань»), Державному агентству лісових ресурсів (Кримський ПЗ та Ялтинський гірсько-лісовий ПЗ), Національній академії наук України (Карадазький ПЗ) та Академії аграрних наук (ПЗ «Мис Мартьян»). Власного органу, який би опікувався заповідними територіями, в Криму немає. Питання подальшої долі кримських заповідників лишається одним з найбільш актуальних проблем в галузі охорони природи в Україні.

ДОВІДКА

Загальна площа 183 об’єктів природно-заповідного фонду Криму становить 216 тисяч гектар (6% від загальної площі ПЗФ України). У Криму в тому числі знаходиться 6 з 19 природних заповідників України - найбільш цінної категорії природно-заповідного фонду. Адміністрації всіх заповідників підпорядковані державними установами України: Міністерство природи України (Казантипський та Опукський природні заповідники (далі - ПЗ), національний природний парк «Чарівна Гавань»), Державному агентству лісових ресурсів (Кримський ПЗ та Ялтинський гірсько-лісовий ПЗ), Національній академії наук України (Карадазький ПЗ) та Академії аграрних наук (ПЗ «Мис Мартьян»).

- Позиція Аксьонова щодо заповідників Криму відома ще до анексії. Спроби відвести 700 га Ялтинського заповідника під котеджі, побудувати готель у Карадазькому заповіднику і багато іншого. Все це дає нам зрозуміти, що сьогоднішня заява самопроголошеного голови Криму – майже офіційна заява про намір вивести частину заповідних територій з природоохоронного статусу і забудувати їх, – коментує ситуацію заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк.

deriban krimu2

deriban krimu3

deriban krimu4



Коментарі

  +0 #1 Алексей 1 авг. 2014 г., 12:36:51
Пустая трата времени, сил и денег. Крым был, есть и будет Украинским.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.