Аеропорт Сімферополя знову втратив статус міжнародного

aeroport simferopol

 
Аеропорт «Сімферополь» припинив відправляти міжнародні рейси до Туреччини. Про це повідомив заступник міністра РФ у справах Криму: «Міжнародні рейси поки припинені. Не готовий сказати, з якої причини, мабуть, є застереження міжнародних авіаційних організацій», - сказав він.


Нагадаємо, 19 липня авіакомпанія «Грозний Авіа» здійснила перший пробний міжнародний рейс «Сімферополь - Стамбул» через російську Анапу. Регулярні рейси в Стамбул планувалося запустити в середині серпня, а чартерне авіасполучення з Єреваном і Анталією компанія розраховувала налагодити у вересні-жовтні цього року.

На початку вересня президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у ході зустрічі з президентом України Петром Порошенко пообіцяв, що турецькі авіакомпанії не будуть здійснювати прямі рейси до окупованого Криму.

За матеріалами РІА Новини



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 14 жовтня розповів про гострі ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.