276 суддям АР Крим винесено повідомлення про підозру у державній зраді

suddi krim

 
Слідчими Управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження щодо вчинення суддями судів Автономної Республіки Крим злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Зокрема встановлено, що ці судді всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу судді, після анексії Російською Федерацією півострова Крим з березня 2014 року почали здійснювати «правосуддя» у так званих судах Республіки Крим та протиправно приймати судові рішення. У листопаді-грудні 2014 року вони, відповідно до Указів Президента країни-агресора «Про призначення суддів федеральних судів», перейшли на службу до вказаних незаконно створених судів.

Цинізм дій цих «служителів Феміди» полягає в тому, що майже протягом всього 2014 року, приймаючи судові рішення «Іменем Російської Федерації», вони засвідчували легітимність цих же рішень гербовою печаткою України.

Дотепер зазначені судді, які досі в Україні не звільнені із своїх посад та, як наслідок, користувались недоторканістю, мали змогу вільно пересуватись теренами нашої держави.

Сьогодні, на підставі зібраних беззаперечних доказів вини, заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Матіос А.В. підписав повідомлення про підозру про державну зраду для оголошення 276 суддям автономії.

Також перед Верховним Судом України та Верховною Радою України ініціюється питання щодо позбавлення недоторканності цих суддів, тобто надання згоди на їх затримання та обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна.

Додаток: список суддів



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.