​Судами задоволено позови прокуратури АР Крим щодо незаконного відчуження держмайна вартістю майже 6 млн грн

Завдяки започаткованій практиці відновлення судових проваджень, що залишились нерозглянутими у зв’язку з тимчасовою окупацією півострову Крим, прокуратурою Автономної Республіки Крим вживаються заходи щодо повернення майна у державну власність.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

Так, наприкінці червня поточного року Київським апеляційним господарським судом ухвалено остаточне рішення по відновленій, за ініціативи прокуратури автономії, справі господарського суду АР Крим.

Постановою суду апеляційної інстанції визнано недійсним рішення міської ради та договору, яким протиправно відчужено майно ДП «Ялтакурорт» приватному підприємству.

Окрім того, як наслідок вжитих прокуратурою Автономної Республіки Крим заходів щодо відновлення втрачених судових проваджень, іншими судовими рішеннями задоволено ряд позовів органів прокуратури стосовно державного майна санаторіїв «Місхор», «Орлине гніздо», Загальнокурортного будинку культури та ДП «Ялтакурорт», загальною вартістю майже 6 млн грн.

Фото novynarnia.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.