​После аннексии крымчане стали аномально быстро уходить на тот свет

«Обещанная программа «Умереть в россии» — это единственная программа, имеющая «успех». После аннексии крымчане стали аномально быстро уходить на тот свет. За последние четыре года количество избыточно умерших в Крыму по сравнению с уровнем 2013 года превысило 9,4 тысячи человек. Рост смертности носит эпидемический характер по всей территории полуострова, увеличившись в 2,2 раза. При этом с 2005 по 2013 годы смертность в Крыму непрерывно снижалась.


Кроме того, уменьшилась потребность населения в интеллектуальном общении и культурном развитии, о чем свидетельствует сокращение посещаемости музеев на 25%, театров — на 33%. Число разводов увеличилось на 200%. Представитель оккупантов резюмирует: «Налицо опасность гуманитарной катастрофы, угрожающей имиджу присоединения Крыма к россии», - пишет КРЫМский бандеровец.

Фото sobytiya.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.