​На паблике Ялты опубликовали «экстремистский» пост - дооккупационное фото порта

«Очередной «экстремистский» пост. На паблике Ялты опубликовали дооккупационное фото морского порта с круизными лайнерами, и подписали: «Вид на Ялту с борта лайнера». Последовали такие комментарии: «Как давно это было…», «Класс», «Какой год?», «Прошлый век», «Были хорошие времена», «Тогда Ялта была реально курортом и были туристы», «Это была Ялта, «гнобимая Украиной». Сейчас причалили к родной говени» https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1105460617979314184 (фото-скрин).


Еще недавно фраза «хорошие были времена» среди ватников ассоциировалась с периодом СССР. Теперь же все чаще «хорошие времена» звучит с привязкой к Украине. Примут ли в Госдуре закон, запрещающий жителям Крыма вспоминать о том, как мы жили до оккупации? Или по старой «доброй» традиции усилят репрессии? Или сразу в вагоны? И считается ли фраза «хорошие были времена» «оскорблением власти» в свете новых мордорских законов? А ведь, действительно, хорошие были времена, когда я даже представить не мог, что озвучу такие вопросы…» - пишет КРЫМский бандеровец.

«Экстремистский» пост. Фото twitter.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.