​Крымчанам посоветовали не сообщать российским погранцам, что цель поездки в Украину - выборы президента

Жителям аннексированного Крыма, которые планируют ехать на материковую часть Украины для участия голосовании на выборах президента, не стоит сообщать о цели своей поездки российским пограничникам на админгранице. Такое заявление сделал помощник председателя Государственной пограничной службы Украины Олег Слободян, сообщает украинское информагентство УНН.


«Если преграды будут, то только со стороны государства-оккупанта. Предоставлять им (российским пограничникам) какие-то документы, подтверждающие желание голосовать, – это практически акт самоубийства. Поэтому, конечно, в этом случае, рекомендация не сообщать цель своей поездки или сообщать другую цель», – сказал Слободян.

На вопрос, существуют ли риски, что оккупационная власть будет создавать искусственные очереди и задерживать граждан на админчерте с Крымом, Олег Слободян ответил: «Вполне возможно».

Напомним, в Крыму место голосования изменили около 5 000 человек.

Фото krymr.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.