«УДАР» вимагає дострокового припинення повноважень чинного складу ЦВК
- Подробиці
- Опубліковано 24.05.2013 20:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2067
«УДАР» вимагає дострокового припинення повноважень чинного складу Центральної виборчої комісії. Про це заявив народний депутат від фракції «УДАР» Валерій Карпунцов після закінчення робочої групи по узгодженню проекту закону щодо проведення виборів в 5 проблемних округах, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Треба поставити питання політичної відповідальності ЦВК за ситуацію, що склалася навколо виборів у цих проблемних округах. А також питання дострокового припинення цього складу Центральної виборчої комісії і внесення на розгляд парламенту Президентом нового складу комісії, як того вимагає закон. І щоби в цьому складі комісії були присутні представники всіх парламентських фракцій», - наголосив Валерій Карпунцов, додавши, що партія «УДАР», яка має фракцію у Верховній Раді, на сьогодні не має свого представника в ЦВК, хоча це передбачено законом.
Депутат наголосив, що потрібно усунути всі недоліки старого закону про вибори, які дали можливість окружним комісіям фальсифікувати результати виборів, – починаючи від принципу формування комісій і закінчуючи відповідальністю. «Якщо проводити вибори у всіх 5 округах за старим законом, як це пропонує влада, це будуть ті самі маніпуляції і неможливість встановити результати виборів, що ми вже бачили», - підкреслив Карпунцов.
Також з цієї категорії...

Регіонали знищують білборди опозиції (ФОТО)
14 сент. 2012 г.

У Рівному голова ОВК незаконно...
20 сент. 2012 г.

Партія «УДАР» зняла частину мажоритарників...
14 окт. 2012 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі