На виборах мера Василькова було вкрадено більше голосів, ніж є різниця у перемозі

rizanenko vasilkiv

 
Про перемогу провладного мера у Василькові говорити ще рано, оскільки офіційних результатів немає. Про це в ефірі ТВі повідомив народний депутат від УДАРу Павло Різаненко, передають «Конфлікти і закони».


«Є позови, скарги та масові порушення. Насправді потрібно поспівчувати Україні за ганебне явище, що відбулося у Василькові», - сказав народний депутат.

Різаненко підкреслив, що на Київщині Партія регіонів – чужа та не має належної підтримки, яка могла б забезпечити впевнену перемогу провладного кандидата. Павло Різаненко наголосив, що провладний кандидат Сабадаш під час виборчої кампанії особливо не афішував, що він йде від Партіі регіонів.

«Виграш у якихось там 200 голосів, при тому, що більше було вкрадено бюлетенів – це нічого», - зазначив він.

Різаненко зауважив, що у цілому було викрадено до 500 виборчих бюлетенів на дільницях. Ударівець переконаний, що без участі членів ДВК цього зробити було неможливо, оскільки саме влада контролювала ДВК та васильківську міліцію.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 12 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.