Кількість округів, де відбуватимуться перевибори до ВР, зросте до восьми

okrugi

 

Партії регіонів на перевиборах до ВР доведеться боротися в основному на чужому електоральному полі - в Центральній Україні і столиці. Тож, аби отримати впевненість у своєму майбутньому, регіонали збільшать кількість мажоритарних округів, де відбуватимуться перевибори до восьми.


Як повідомив «Конфліктам і законам» голова ВК «НАСТУП» Руслан Секела, адміністрація президента готує розпорядження для ЦВК додатково провести вибори у ще трьох мажоритарних округах: 133-му окрузі (округ Макарова) та в округах Олександра Домбровського та Павла Балоги, яких також позбавили мандатів через суд. Таким чином, Партія регіонів тримає всіх в напрузі та демонструє депутатам, що на місці вищезгаданих нардепів може опинитися будь-хто.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 вересня, ВАСУ визнав неможливим достовірно встановити результати виборів до Верховної Ради у 133-му окрузі (Одеська обл.), а також визнав відсутніми статус і повноваження народного депутата у Ігоря Маркова.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.