У Генеральній прокуратурі прокоментували ситуацію з арештованими коштами Сергія Арбузова у Латвії

У Генеральній прокуратурі прокоментували ситуацію з арештованими коштами Сергія Арбузова у Латвії


Нагадаємо, у Латвії триває розслідування у справі про походження грошей, які могли бути викрадені з держбюджету України, а потім легалізовані через латвійські банки.

«Ми послали кілька прохань про правову допомогу. Відповіді не отримані. Якщо ж отримані, то - на іншу тему», - заявила з цього приводу заступник начальника управління Держполіції по боротьбі з економічними злочинами Ілзе Соколовська.

Однак латвійські слідчі так і не отримали підтвердження від українських колег про те, що це саме ті гроші.

Це підтвердив і латвійський генпрокурор Ерік Калнмейер, який рік тому побував в Україні і зустрічався з посадовими особами тамтешнього МВС.

Як відомо, законодавство Латвії дозволяє до завершення розслідування визнати кошти нелегально отриманими і конфіскувати. Так, 50 млн євро, які були здобуті злочинним шляхом в Україні, були перераховані в латвійський бюджет. Йшлося про 49,3 млн дол.

Ознайомитися з текстами судових вердиктів громадськість поки не може - вони вважаються таємницею слідства.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.