​Ситуація в зоні АТО, ранок 07.10.2016. російські окупати 30 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ

Ситуація в зоні АТО, ранок 07.10.2016. російські окупати 30 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ



Зведення прес-центру штабу АТО станом на ранок 07 жовтня 2016 року:

За минулу добу російсько-окупаційні війська 30 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 16 обстрілів. Порушуючи «режим тиші», противник відкривав вогонь в районі Мар’їнки та Павлопіля зі стрілецької зброї, кулеметів та гранатометів, а по Широкиному з мінометів калібрів 120 та 82 мм.

На Луганському напрямку зафіксовано 10 порушень «режиму тиші». Противник вдавався до збройних провокацій в районах Новоолександрівки, Станиці Луганської, Попасної, Новогригорівки та Оріхового. Окрім стрілецької зброї та гранатометів тут противник застосував снаперський вогонь.

На Донецькому напрямку відбулось 4 обстріли. Зокрема, по захисниках Авдіївки було здійснено обстріли зі ствольної артилерії калібру 122мм та мінометів 82 калібру.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.