​У Миколаївському Навчальному центрі ВМС відбулися україно-канадські навчання

На базі Миколаївського Навчального центру ВМС ЗС України канадські інструктори навчають військових моряків тактичному маневруванню



Днями на базі Миколаївського Навчального центру ВМС ЗС України в рамках місії «Орбітал» канадські інструктори розпочали навчання військових моряків тактичному маневруванню за стандартами НАТО. У першу чергу, йшло ознайомлення з особливостями сигналовиробництва НАТО, елементами тактичного маневрування та висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Теоретичні та практичні заняття будуть проводитися протягом місяця. Серед військових моряків, що проходять курси, є і особовий склад катерів типу «Айленд», які поповнять український флот.

Нагадаємо, Канада — одна з держав-партнерів, які долучилися до тренувальної місії Збройних Сил Великої Британії , пріоритетом якої залишається підготовка корабельно-катерного складу, підрозділів морської піхоти й оперативна підготовка штабних офіцерів.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.