Microsoft використовує судові позови для боротьби з конкурентами

Компанія Microsoft винайшла нову стратегію у конкуренції з iPhone виробництва компанії Apple та розробкою Google Android, повідомляє nypost.com.
 
Microsoft активно подає до суду на успішних конкурентів, звинувачуючи їх у порушенні патентів, що належать Microsoft. У результаті сума від врегулювання судових позовів до Google вже принесла комп'ютерному гіганту більший дохід, ніж продаж власного програмного забезпечення для мобільних пристроїв Windows Phone 7.
 
За даними одного з американських аналітиків, HTC заплатила Microsoft 5 доларів за кожен проданий телефон з операційною системою Android після врегулювання патентного спору з компанією. У результаті сума, виплачена компанії, становить близько 150 млн доларів. Для порівняння - дохід від продажу власного програмного забезпечення для телефонів склав лише 30 млн доларів. У суперечках з іншими компаніями Microsoft вимагає до 12,50 доларів за кожен телефон. Таким чином компанія намагається переключити виробників телефонів на власне програмне забезпечення.
 
Заохочує Microsoft до таких позовів і Google, позаяк компанія зацікавлена у дотриманні прав на патенти, що, звісна річ, збільшує число позовів з боку Microsoft.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.