На кібератаки Пентагон відповідатиме війною

Згідно нової стратегії Пентагону, що, як очікується, буде представлена на обговорення громадськості у червні, хакери є потенційною загрозою для американських ядерних реакторів, метро або трубопроводів. США мають намір розробити план попередження потенційних атак, повідомляє infox.ru з посиланням на Wall Street Journal.
 
Як пише видання, військові визнали, що, говорячи про покарання за хакерство, не можна до кінця бути впевненим в походженні атаки. У Пентагоні все більш обговорюваним стає поняття «еквівалентності », що передбачає можливість застосувати військову силу у відповідь на кібератаки, якщо вони призводять до загибелі людей або руйнувань.
 
У військовому відомстві США вважають, що застосування військової сили стане належною відповіддю на кібератаки. У Пентагоні розраховують надалі погодити нову стратегію із зарубіжними партнерами. У минулому році НАТО виступив з ініціативою провести консультації з приводу методів боротьби з хакерами.


Коментарі

  +0 #1 ANHellServer 1 июн. 2011 г., 14:08:59
идиоты в сша живут .. как я вижу
  +0 #2 ИкспертЪ 1 июн. 2011 г., 14:09:43
Эти поцы вообще хотят развязать себе руки и бомбить всех, кого только вздумается.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.