Эмма Уотсон признана в Интернете самой вредоносной знаменитостью

emma watson

 
Каждый восьмой пользователь, ищущий актрису в поисковике, попадает на вредоносные сайты.


Эмма Уотсон (Emma Watson), сыгравшая роль Гермионы Грейнджер во франшизе про волшебника Гарри Поттера, является самой любимой среди знаменитостей приманкой киберпреступников. Они используют имя актрисы, чтобы завлечь пользователей на сайты, зараженные вирусом, и заставить их скачать вредоносное ПО, выяснили специалисты американского производителя антивирусных программ McAfee.

На втором месте в списке «самых опасных» знаменитостей для пользователей Интернета актриса Джессика Бил (Jessica Biel), на третьем - тоже актриса Ева Мендес (Eva Mendes). В прошлом году список возглавила модель Хайди Клум. В McAfee отмечают, что имена девушек-знаменитостей киберпреступники используют значительно чаще, чем имена знаменитых мужчин, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.