В Гааге открылся центр по борьбе с незаконной онлайн-деятельностью

spam

 
С целью объединения усилий европейских стран был создан центр, призванный бороться с киберпреступностью. Его штаб-квартира располагается в Гааге (Нидерланды). Об этом заявила комиссар ЕК по внутренним делам Сесилия Мальмстрем (Cecilia Malmström).


Причина создания ведомства заключается в том, что киберпреступники «быстро и с умом используют новейшие технологии в преступных целях». Задача центра будет заключаться в сосредоточении деятельности на борьбе с нелегальной активностью в Интернете, которая ведется организованными преступными группировками (особое внимание будет уделяться атакам на электронные банковские операции и иную финансовую онлайн-деятельность).

Мандат деятельности центра включает борьбу с такими видами киберпреступности, как online-мошенничество, сексуальная эксплуатация детей, а также нанесение ущерба критически важным инфраструктурным и информационным системам в ЕС. К сотрудничеству с центром еврокомиссар призвала Россию, поскольку Рунет является одним из крупнейших источников киберпреступности, сообщает ruformator.ru. со ссылкой на dw.de.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.