Китай предложил обсудить новые правила кибершпионажа

china shpionage

 
Выступая перед представителями СМИ, министр иностранных дел КНР Ян Цзечи (Yang Jiechi) заявил, что в связи с последними событиями в США, министерство намерено поставить вопрос о введении новых правил, предупреждающих международный кибершпионаж.


«Необходимо, чтобы любой, кто пытается найти информацию для сенсационной истории с политическим мотивом, не смог очернить других и показать себя в лучшем свете»,- заметил министр. Господин Ян отметил, что киберпространство не должно быть превращено в поле боя, пишет The New York Times.

Недавно министр обороны Китая заявил, что почти две трети от всех хакерских нападений на военные объекты исходит из Соединенных Штатов. Это выяснилось в результате проверки IP-адресов, с которых производились кибератаки. США, в свою очередь, обвиняют Китай в подготовке и проведении хакерских атак на сайты крупнейших американских СМИ. Китай опровергает свою причастность к DDoS-атакам, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.