Миллионы смартфонов на базе Android являются носителями опасного вируса

nositeli virusa

 
Сотрудники компании Lookout mobile security в США, являющейся экспертом по вопросам безопасности смартфонов, обнаружили в Google Play 32 приложения, зараженные опасным вирусом.


По данным экспертов, в это число входят миллионы российских устройств, работающих на базе Android. Опасный вирус они подхватили при загрузке программного обеспечения.

Вирус, поразивший гаджеты владельцев России, Белоруссии, Украины и Казахстана известен под названием BadNews. Благодаря ему мошенники легко могут загрузить еще одно приложение АльфаСМС, которое делает телефон подконтрольным для них.

По словам экспертов, в настоящее время вредоносная программа ведет себя весьма пассивно и не причиняет вреда смартфонам, до которых уже успела добраться.

Однако, как предупреждают американцы, к данному факту нужно отнестись с настороженностью. К примеру, в любой момент программа способна обнулить счет владельца устройства, выполнив лишь несколько бесхитростных операций, например, разослав на короткие номера оплачиваемые сообщения, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.