Канадські кіберзлочинці за рік нанесли збитків на 3 млрд доларів

kib prestup

 
У Канаді збиток від кіберзлочинності за минулі 12 місяців склав 3 млрд доларів - на 1,6 млрд більше, ніж роком раніше. З такими оцінками виступили сьогодні експерти американської компанії "Сімантек", що спеціалізується на проблемах інформаційної безпеки.


За їх словами, в результаті дій інтернет-піратів постраждали 7 млн канадців або кожен п'ятий житель країни, втративши в середньому майже 380 доларів через надмірну довіру до розсилок спаму, сумнівним інтернет-сайтам і "підставним" сторінкам в мережі. Шахраї задіюють величезну кількість схем, зокрема, фальшиві сайти банків, розсилки від імені фінансових організацій, підроблена реклама.

Як зазначила глава канадського філії "Сімантек" Лінн Харгроув, встановлено взаємозв'язок між зростаючою сумою збитку від дій кібер-шахраїв і збільшенням числа використовуваних мобільних пристроїв - смартфонів і планшетників. "Саме на них сконцентрували свою увагу зловмисники, оскільки ці апарати в набагато меншому ступені захищені антивірусними програмами", - підкреслила вона. За її словами, в Канаді 60 процентів власників смартфонів і планшетників не знають про існування спеціально розроблених захисних програмних продуктів, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.