Apple потребовала предварительного запрета на продажи смартфона Samsung Galaxy в США

Фото businessinsiderКорпорация Apple подала патентный иск против Samsung. По мнению Apple, южнокорейская компания нарушила 4 принадлежащих ей патента при создании смартфона Samsung Galaxy.

Иск был подан компанией в четверг 9 февраля и обнародован 10 февраля, поздно вечером, передает блог Foss Patents.

Apple обвинила Samsung в нарушении четырех патентов, к которым относятся патент на скользящий жест разблокировки экрана; опознавание телефонных номеров в тексте и возможность сразу же позвонить по ним; встроенная проверка правописания, предлагающая заменить слово в случае опечатки. И четвертый – патент на одновременный поиск по нескольким источникам, такой технологией пользуется Siri.

Патентная война между двумя технологическими компаниями тянется с апреля прошлого года, когда Apple подала в суд на Samsung за копирование iPhone и iPad. С тех пор компании обменялись десятками исков в разных странах, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.