Google предлагает $1 млн хакерам, которые найдут уязвимости в Chrome

Фото tgdaily.comСумма приза будет разбита на несколько частей. $ 60 тыс. полагается тому, кто сможет полностью взломать Chrome, то есть добраться до учетной записи пользователя с помощью одних только ошибок самого браузера. $ 40 тыс. получит хакер, частично взломавший Chrome, то есть использовавший хотя бы одно слабое место браузера. Утешительный приз ($20 тыс.) получит тот, кто найдет баги, не относящиеся напрямую к Chrome – ошибки в функционировании Flash, Windows или драйверов, сообщает TGdaily.

Впрочем, выполнить эту задачу будет трудно. За последние шесть лет участники хакерского конкурса Pwn2Own смогли взломать и Safari, и Internet Explorer, однако справиться с Chrome пока никому не удалось.

Google в этом году решил не участвовать в конкурсе, и предлагает премию за взлом своего браузера вне соревнования. Это объясняется тем, что условия конкурса не обязывают хакера раскрыть все ошибки и уязвимости ПО, которые он нашел и которыми пользовался, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.