«Википедия» побила рекорд по количеству правок

wikipedia

 
Американец редактировал статьи в «Википедии» в течение семи лет и вчера внес свою миллионную правку.

30-летний Джастин Кнапп (Justin Knapp) из Индианаполиса вносил в онлайн-энциклопедию в среднем по 385 изменений в день, или чуть больше одного раза каждые четыре минуты. О миллионной правке, сделанной Кнаппом, в своем блоге объявил основатель Wikipedia Джимми Уэйлс (Jimmy Wales).

«Неожиданный и невольный переход в статус безработного приведет вас к таким результатам», - прокомментировал собственный рекорд г-н Кнапп, имеющий научную степень в области философии и политологии. Его правки в основном касались статей о политике, философии, религии и массовой культуре.

Вторым после Кнаппа самым активным редактором «Википедии» является Нил Эдвардс (Neil Edwards) из Уэльса. Он внес в энциклопедию около 620 тыс. правок. Всего «Википедия» насчитывает около 90 тыс. редакторов, которые регулярно вносят свой вклад в развитие некоммерческого образовательного проекта, сообщает ruformator.ru.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.