Apple и RIM выиграли патентный спор у Kodak

kodak patent

 
Комиссия по международной торговле согласилась с решением судьи, постановившим, что ни Apple, ни RIM не нарушали патент Kodak на технологию предварительного просмотра цифровых изображений.


Решение суда может больно ударить по Kodak. Компания в январе подала документы на банкротство. Топ-менеджмент планировал продать патенты, принадлежащие Kodak, и на эти деньги возродить компанию, пишет Mashable.

Kodak подала в суд на Apple и RIM в январе 2010 года. Производитель первых в мире цифровых фотокамер пытался затребовать с этих компаний оплату лицензионных сборов за использование технологии предварительного просмотра изображений, на которую, по его словам, имел патент. Только от Apple Kodak требовала в качестве компенсации более $1 млрд. Apple подала встречный иск к Kodak, заявив, что это она изобрела и запатентовала технологию просмотра изображений. Суд еще не вынес решение по этому иску, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.