В Иллинойсе работодателям запретили требовать от сотрудников пароли в социальных сетях

pet kuin

 
Губернатор штата Иллинойс Пэт Куинн подписал закон, защищающий права текущих и перспективных сотрудников на неприкосновенность частной жизни в быстро растущем мире социальных медиа. 


Новый закон делает незаконным требование работодателя о предоставлении сотрудником таких данных, как имя пользователя или пароль к любой социальной сети, участником которой может быть сотрудник или кандидат на претендующую должность, сообщают «Конфликты и законы» со ссылкой на официальный сайт Штата Иллинойс. За нарушение запрета предусмотрен штраф от 100 до 300 долларов, но может быть и выше.

При этом закон не запрещает работодателям собирать любую доступную и публичную информацию как о как сотрудниках, так и о претендентах на вакансию. Как заметил Губернатор штата Иллинойс Пэт Куинн, новый закон будет защищать работников и их право на неприкосновенность личной жизни". Закон вступит в силу 1 января 2013 года.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.