Поправку Джексона-Вэника в отношении России примут до конца года «без всяких довесков»

popravka venika

 
Конгресс США отменит поправку Джексона-Вэника в отношении России до конца года и, вполне вероятно, без увязки с так называемым "Актом Магнитского". Об этом заявил сегодня во время выступления в Центре за американский прогресс член палаты представителей Конгресса Адам Смит - демократ, входящий в состав комитета по делам вооруженных сил.


Он подтвердил, что рассмотрение данного вопроса на Капитолийском холме состоится уже после ноябрьских выборов в США. Но не потому, что в Конгрессе не хватает голосов для отмены поправки Джексона-Вэника, а потому, что многие законодатели не хотят сейчас этим заниматься в условиях начавшейся предвыборной борьбы. В ноябре также пройдут выборы в высший законодательный орган страны.

"Я уверен, что мы сможем сделать это (отменить поправку Джексона-Вэника) до конца года", - подчеркнул конгрессмен Смит. Лично он считает, что законопроект смогут принять без всяких довесков к нему, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.