В Финском заливе обнаружено крупное нефтяное пятно

pyatno

 
Спасательные службы Финляндии ведут работы по ликвидации крупного нефтяного пятна, обнаруженного сегодня во второй половине дня в акватории Финского залива близ Хельсинки. Ширина этого пятна составляет около 200 метров.


Как сообщает финское информагентство STT (ФТБ), сигнал в столичный спасательный центр и Пограничную охрану поступил из района островов Хернесаари и Пихлаясаари в западной части города. По данным спасателей, в воду попало несколько тысяч литров нефтепродуктов, вероятнее всего, легкого топлива, вылившегося из проходившего через эту гавань судна. Сведений о том, кому оно принадлежало, пока нет.

На ликвидацию последствий аварии направлены три спасательных судна и корабль пограничной охраны "Мерикарху". Перед началом работ акватория была обследована с помощью пограничного самолета. Операция по сбору разлившихся нефтепродуктов с поверхности воды продолжается уже несколько часов, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.