Социальные сети наполнились миллионами постов после избрания Папы Римского

papa socety

 
Избрание нового Папы Римского, которым стал архиепископ Буэнос-Айреса 76-летний Хорхе Марио Бергольо, буквально взорвало в среду социальные сети, отмечают мексиканские СМИ.


По данным Twitter, за 13 марта — день избрания понтифика — было написано более 7 миллионов сообщений на эту тему. Сразу после объявления имени нового папы об этом появлялись 130 тысяч твитов в минуту.

При этом официальный микроблог Папы, созданный еще при предшественнике Хорхе Марио Бергольо и заблокированный после решения Бенедикта XVI оставить папский трон в конце февраля, вновь "ожил" сразу после избрания нового Главы Римско-Католической церкви.

"Теперь у нас Папа Франциск", — говорилось в сообщении, набравшем более 76 тысяч ретвиттов за несколько часов, сообщает cnlnews.tv.

Напомним, Хорхе Марио Бергольо, родившийся в Аргентине в семье итальянского иммигранта, был избран 266-м папой Римским в среду вечером во время пятого голосования на конклаве, который проходил в Ватикане 12 и 13 марта. Новый Папа Римский принял имя Франциск.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.