В результате беспорядков в мексиканской тюрьме «Ла-Пила» погибли 13 заключенных

san luis

 
В результате столкновений между заключенными одной из тюрем в центральном мексиканском штате Сан-Луис-Потоси погибли 13 человек, 63 получили ранения. Об этом сообщили сегодня представители прокуратуры Мексики.


Во время столкновений в тюрьме "Ла-Пила" заключенные использовали самодельные ножи, палки и металлические прутья. Данные о том, что у них было огнестрельное оружие, не подтвердились.

Сотрудники прокуратуры начали следствие, по результатам которого будет принято решение о соответствии занимаемым должностям членов тюремной администрации. Следственные органы заверили, что в пенитенциарном заведении "произошел не бунт, а ожесточенные столкновения между осужденными".

В мексиканских тюрьмах уже неоднократно происходили кровопролитные стычки.

В январе в одном из исправительных заведений в штате Тамаулипас (север страны) вспыхнули беспорядки, в результате которых погиб 31 заключенный. В феврале в столкновениях враждующих группировок в тюрьме северного штата Нуэво-Леон погибли 38 человек, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.