В Євросоюзі перевірять чутки про вірменську атомну бомбу

armane yadernoe orujie

 

В Європейській комісії поки не коментують заяву, що з'явилася в ЗМІ наприкінці квітня екс-прем'єра Вірменії, депутата Гранта Багратяна про те, що Єреван нібито володіє ядерною зброєю, повідомляє «Інтерфакс».


«Я повинна це перевірити. Ви знаєте нашу позицію щодо нерозповсюдження і ядерного зброї. Ви знаєте наш підхід, він зрозумілий», - сказала у вівторок на брифінгу в Брюсселі Майя Коцьянчич, офіційний представник глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, на прохання прокоментувати заяву колишнього глави уряду Вірменії.

29 квітня Багратян на прес-конференції заявив, що у Вірменії є атомна зброя.

«У нас є можливість для створення атомної зброї», - заявив він. Після цього Багратян додав: «У нас є атомна зброя».

При цьому, як зазначало агентство, Багратян раніше в парламенті закликав створити атомну зброю.

Пізніше у вівторок віце-спікер парламенту Вірменії Едуард Шармазанов заявив, що республіка не планує створювати ядерну зброю, повідомляє minval.az.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.