Германия раскритиковала предложение Италии включить печатный станок

cb merkel

 
Глава Немецкого федерального банка Йенс Вайдман раскритиковал предложение премьер-министра Италии Марио Монти о непрямой поддержке кризисных стран ЕС европейскими стабфондами, сообщает Deutsche Welle.


«Предложение Монти сводится к запрещенному европейским законодательством финансированию государств с помощью печатного станка», — заявил Вайдман в интервью немецкой газете Süddeutsche Zeitung.

Выполнение требования итальянского премьера означало бы «введение совместного поручительства» стран Евросоюза, а также «подрыв фундаментальных принципов европейского валютного союза», цитирует слова Вайдмана Reuters.

Заочная полемика главы бундесбанка и итальянского премьера является очередным проявлением расхождений в подходах к разрешению кризиса еврозоны.

Германия уже по сложившейся традиции призывает сокращать бюджетные расходы в «проблемных странах», которые, в свою очередь, настаивают, что секвестр закроет все возможности для роста этих экономик и спровоцирует социальные потрясения, сообщает gazeta.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Головні новини за сьогодні 24 липня. Безпілотники атакували російські міста Сочі та Адлер у Краснодарському краї

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.