В окрестностях Парижа произошло крушение поезда, есть жертвы

krusheni parige

 
В пригородном поезде, сошедшем сегодня с рельсов к югу от Парижа в департаменте Эсон, находились 350 пассажиров. По данным властей, в результате аварии погибли 7 человек.


Значительное число находившихся в поезде по-прежнему остаются блокированы внутри искореженных вагонов. Согласно поступающим сообщениям, авария произошла у станции в местечке Бретиньи-сюр-Орж.

По невыясненным пока причинам, поезд, двигавшийся на высокой скорости, сошел с рельсов и врезался в железнодорожную платформу. В это время на ней находилось множество людей. Вокзал Бретиньи-сюр-Орж серьезно пострадал. Поезд в Лимож отправился с Аустерлицкого вокзала около 17:00 местного времени. Движение на данном направлении полностью блокировано. На месте происшествия работают спасатели и сотрудники "скорой помощи".

В Бретиньи-сюр-Орж срочно выехали министр транспорта Фредерик Кювилье и глава железных дорог Франции Гийом Пепи, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.