Второй раз за месяц сайт The New York Times подвергся хакерской атаке

new york times

 
Сайт The New York Times на несколько часов оказался недоступен для пользователей. Как пишет Bloomberg businessweek, ответственность за взлом лежит на хакерской группировке «Сирийская электронная армия», которая также причастна к атаке на аккаунт издания в Twitter.


Ресурс The New York Times посетило 32 млн уникальных пользователей за июль. Это 33й крупнейший сайт в США.

Хакерская группировка «Сирийская электронная армия» известна своими атаками на медиа ресурсы. Так, организация взломала твиттер-аккаунт Entertainment Television и распространила там информацию, что Джастин Бибер является геем. Пострадал также аккаунт Associated Press, где было объявлено, что президент Обама был ранен в результате взрыва в Белом доме. А в аккаунте информационного агентства Thomson Reuters после атаки появились семь изображений в виде карикатур в поддержку президента Сирии Башара аль-Асада (Bashar Assad), сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.