У Німеччині в 2013 році з'явилося 90 лотерейних мільйонерів

eurojeckpot

 
У Німеччині лотерейними мільйонерами минулого року стали в цілому 90 осіб. Про це йдеться у повідомленні, в якому лотерейні компанії та організації підвели підсумки 2013 року.


Абсолютним рекордсменом за розміром виграшу не тільки торік, але й за всю історію проведення у ФРН лотерей став житель Гессена, який у квітні виграв 46 млн євро. Він виявився єдиним, хто вгадав комбінацію з семи чисел і став переможцем "Євроджекпота", який розігрується в 14 країнах Європи.

Перший тираж "Євроджекпота" був проведений в березні 2012 року. Щоб перемогти у розіграші, гравцям необхідно вгадати п'ять чисел від 1 до 50 і два додаткових числа від 1 до 8. Ще один з найбільш великих виграшів на території Німеччини був зареєстрований 5 грудня 2007 року. Його сума склала 45,3 млн євро, проте вона була порівну розділена між трьома громадянами ФРН, які вгадали правильну комбінацію. Крім того, в 2006 році одному щасливцю з Північного Рейну-Вестфалії вдалося зірвати куш в 37,7 млн євро.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.