США захистять Україну в разі агресії Росії

senat usa14

 
Сенат США прийняв у цілому законопроект, що надає Україні, Грузії та Молдові статус країн - союзників США поза НАТО. Виходячи з цього, у разі прямої військової агресії проти перерахованих країн, Штати можуть ввести свої війська в ці держави для захисту їх від зовнішньої агресії.


Новий закон також дає право президенту США збільшити співробітництво Збройних сил США із збройними силами України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Косово, Македонії, Чорногорії та Сербії і значно посилити допомогу Сполучених Штатів у забезпеченні безпеки цих країн.

Крім цього, документ суворо забороняє всім федеральним відомствам і установам будь-що робити для визнання суверенітету Росії над Кримом або надавати підтримку незаконної анексії Криму РФ. Держсекретареві США наказано сприяти розвитку демократичних інститутів, незалежних ЗМІ, політичних і неурядових організацій держав колишнього СРСР і посилити освітній і культурний обмін.

Таким чином, завдяки своїм останнім рішенням влади США сформували в Європі власну геополітичну вісь від Балкан до Кавказу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.