США захистять Україну в разі агресії Росії

senat usa14

 
Сенат США прийняв у цілому законопроект, що надає Україні, Грузії та Молдові статус країн - союзників США поза НАТО. Виходячи з цього, у разі прямої військової агресії проти перерахованих країн, Штати можуть ввести свої війська в ці держави для захисту їх від зовнішньої агресії.


Новий закон також дає право президенту США збільшити співробітництво Збройних сил США із збройними силами України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Косово, Македонії, Чорногорії та Сербії і значно посилити допомогу Сполучених Штатів у забезпеченні безпеки цих країн.

Крім цього, документ суворо забороняє всім федеральним відомствам і установам будь-що робити для визнання суверенітету Росії над Кримом або надавати підтримку незаконної анексії Криму РФ. Держсекретареві США наказано сприяти розвитку демократичних інститутів, незалежних ЗМІ, політичних і неурядових організацій держав колишнього СРСР і посилити освітній і культурний обмін.

Таким чином, завдяки своїм останнім рішенням влади США сформували в Європі власну геополітичну вісь від Балкан до Кавказу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.