Захід заморозив активи януковичів тільки на мільярд доларів

aktivi yanuka

 
У західних банках заморожені активи майже на мільярд доларів США, які пов'язують з кланом екс-президента-втікача віктора януковича. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на неназваного експерта.


Як відзначає видання, офіційно отримати докладну інформацію про обсяги заморожених коштів оточення януковича в рамках санкцій ЄС неможливо.

У відповідь на запити видання уряди низки країн взагалі її не надали, вказуючи на закони про банківську таємницю.

Дані про заарештовані активи клану януковича надійшли, зокрема, від Австрії (6 млн євро), Кіпру (1,5 млн євро і 3 млн доларів) і Ліхтенштейну (2,7 млн швейцарських франків). Латвія підтвердила заморожування декількох рахунків, не назвавши обсяг коштів.

У Німеччині, як повідомило міністерство економіки, ніяких українських активів не заморожено. Ще навесні про заморожування активів оточення януковича повідомили Великобританія (23 млн доларів) і Швейцарія (137 млн євро).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.