У Відні відкрився п’ятий круглий стіл представників журналістських організації України і Росії

piyatiy stil

 
В офісі представника з питань свободи ЗМІ Організації з безпеки і співробітництва в Європі у Відні розпочався п’ятий круглий стіл представників медіа-організацій України і Росії. Вони обговорять проблеми безпеки журналістики у зв’язку з конфліктом на Сході України.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України.

Відкрила засідання представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович. Вона наголосила, що російська пропаганда залишається проблемою. Також назвала нову проблему – створення Міністерства інформації в Україні. Вона також підкреслила наявність проблем з порушенням прав журналістів.

У круглому столі беруть участь делегації Незалежної медіа-профспілки України і Національної спілки журналістів України, а також Союзу журналістів Росії.




Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.