Путін хоче зробити Навального зрадником

navalniy putin

 
«Задаючись питанням, чому путінський режим вбив Бориса Немцова, а Олексія Навального навіть не посадив, маємо розуміти: Немцов не міг піти ні на які компроміси з владою, діяв жорстко в плані викриття злочинів путінізму і особливо своїх опонентів не боявся».


Так вважає директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко.

«Олексія Навального не вважають таким стійким політичним борцем, як Нємцов, тому його просто хочуть зламати, схилити до компромісу з владою, тобто зробити з нього зрадника. Піднімати Навальному рейтинг шляхом ув’язнення влада не буде, а от умовний термін і в’язниця для брата Навального – це, на думку оточення Путіна, може зламати і схилити опозиціонера до співпраці з Кремлем. А така співпраця буде повною дискредитацією Олексія і поставить під великий сумнів його подальшу політичну кар’єру. Хоча не факт, що Путіну вдасться реалізувати такий сценарій», - підсумував політолог.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.